Де можна купити розливне крафтове живе пиво у Дніпрі

купить пиво в днепре

Не потрібно їхати до Чехії або на фестиваль до Німеччини, щоб нарешті спробувати смачне темне або світле пиво з багатовіковою історією. Якщо ви той самий любитель цього напою, який відрізняє ель пшеничний від чеського світлого – вам замовлена ​​дорога до Bierstube у Дніпрі! Бірштубе – це знахідка для поціновувача пива на Перемозі.

Зайдіть в більшість ресторанів міста та подивіться в алкогольне меню, яке з них пропонує виключно хороше крафтове пиво на розлив? Максимум, який вам зможуть запропонувати, це звичайні сорти масового виробництва, в них немає нічого унікального. У ресторані часто є можливість замовити дороге пляшкове пиво, але який сенс витрачати на нього гроші, якщо існує спеціальне пивний заклад, де можна спокійно попити пиво та відпочити?

Купити найнатуральніше пиво

Ресторан — пивоварня Bierstube – заклад, створений з любов’ю до розливного пива та розумінням реальної цінності цього продукту. Яке розливне пиво найсмачніше? На цей момент, за власною рецептурою виробляються такі класичні сорти в меню пивного бару Бірштубе:

  • Пшеничний ель – світле крафтове пиво, зварене з додаванням апельсина. Він надає йому легко відрізняємі смакові нотки.
  • Чеське світле – не дивлячись на колір, його легко відрізнити від пшеничного пива за яскраво вираженим смаком ячмінного солоду. Він додає пиву приємну гіркоту.
  • Німецьке світле – сорт пива на основі 2-х видів ячмінного солоду: світлого та карамельного; тільки відомі німецькі пивні ресторани Європи можуть похвалитися таким оригінальним сортом, а тепер це пиво є і в Україні;
  • Ель ірландський червоний – а цей сорт вже родом з Ірландії; він має історію довжиною в 7 століть та доступний в XXI столітті; напівтемне смачне пиво верхнього бродіння, що складається з 3-х видів солоду – має червоний колір що запам’ятовується та приємну смакову особливість: гіркота + кислинка.
  • Портер – класика Англії з відмітним темним видом; 4 види солоду, в тому числі карамельного, надають пиву солодкуваті нотки; це сорт, який намагаються виготовляти в різних пивбарах, але зважаючи на складну технологію вдається це не всім. А ось у нас в ресторані з цим відмінно справляються!
  • Чорне пиво Black Sigh – унікальне для України пиво, аналогів якому немає за якістю та рецептурою!

Найкращий пивний ресторан Дніпра

Щоб називатися кращим рестораном потрібно мати на це вагомі причини. Як мінімум 6 причин — сортів вже відомі. Але наше пиво не просто відрізняється смаком; воно відрізняється складом. Вода, солод, хміль, дріжджі і крафт – нічого зайвого. У нашому пивному барі напій живе по-справжньому: ми не пастеризуємо та не фільтруємо його. Натуральність у всьому – наш головний девіз!

Правда є одне «але»: справжнє свіже пиво живе недовго. По-перше, воно користується великою популярністю, по-друге, термін придатності всіх сортів всього — 14 днів. Краще живе крафтове пиво не може перебувати в кегах довше, тому що просто зіпсується та ні про яке «живе» після цього мови бути не може. Здорово ж, що у Дніпрі можна купити елітне крафтове пиво, ще й за доступними цінами.

Хто придумав наше пиво Bierstube

Усі рецепти нашого хмільного напою унікальні. За пивоваром ми вирушили до Чехії, де знайшли Чоба – спадкового ремісника в пивоварінні. Його сім’я поколіннями вигострювала технології та передавала секрети своїм нащадкам. Нам же вдалося ці секрети дізнатися. Чоб приїхав до Дніпропетровська, щоб налагодити виробничий процес. Але на сучасному етапі одного пивовара-майстра та його українських учнів недостатньо. Ми придбали спеціальне обладнання фірми BlonderBeer для обмеженого виробництва партій пива. Краща пивоварня – це симбіоз вікових знань, сучасних технологій та натуральних компонентів. Пивне меню після цього поповнилося якісними сортами хмільного напою!

Як придбати пиво в ресторані

Оцінити наші особливі сорти пива можна:

  • прямо в пабі (на 2-му поверсі кафе «Карусель»);
  • в теплий період року — на літньому майданчику;
  • на виніс (1 поверх — вихід на алею бульвару Слави).

У «Каруселі» приємно відпочивати компанією друзів й дегустувати відразу всі сорти.

Купити пиво на виніс. Для тих, хто не затримається в гостях, замовити крафтового пиво можна з собою. Воно ж подається прямо в ресторані. Відмінність полягає лише в мобільності. Весь Дніпро може насолоджуватися недорогим крафтовим пивом з Бірштубе!