пиво black sign черное

Пиво Вlack SIGH вже у Дніпрі та на крані в пабі Bierstube!

Наші пивовари довго експериментували, намагаючись створити щось подібне та результат перевершив всі наші очікування! Black Sign завоює Ваші серця, ми впевнені! Він стане винятковим пивом й хітом 2020 року в Дніпрі.

Процес розливу BLACK SIGH — це ціла наука та незабутнє видовище! На відміну від звичних всім сортів пива, тут піна спрямовується вниз, на дно келиха та тримається рівно дві хвилини. Різнобарвна її палітра заворожує: оксамитовий коньячний колір в нижній частині келиха та практично молочний колір нагорі, а між ними — плавні градації всіх можливих відтінків.

Густу піну відрізняє дивовижний вершковий смак. Оригінальне поєднання бульбашок й аромату житнього хліба, доповнене ніжним оксамитовим смаком, призводять до гастрономічного захоплення всіх шанувальників темного пива.

Хочете повною мірою насолодитися Black sigh? — Займайте місце ближче до бармена, щоб не пропустити дві хвилини з моменту розливу.

Цей винятковий сорт, який не має аналогів на ринку України серед інших пивних сортів, поставляється тільки в паб Bierstube, що володіє певними навичками роботи з високотехнологічним й вимогливим продуктом.

  • Кріпкість: 5,3%
  • Щільність: 12%
  • Пиво темного кольору зі стійкою дрібнозернистою піною.
  • В інтенсивному ароматі переважають ноти житніх грінок, вершкової карамелі та хмелю.
  • Оксамитовий вершковий смак з відтінками солоду та терпкими тонами хмелю.
  • Може бути самостійним напоєм, що не вимагає закуски.

Ми ж рекомендуємо до нього основні страви, наприклад стейк Рибай або ребра стрічкою в медовій глазурі. З простих закусок підійдуть всілякі сири, камамбер в кунжуті, а крім того — десерти шоколадний торт «Прага» або ванільна Пана кота.