Важлива інформація

Шановні гості! Просимо Вас з повагою ставитися до інших відвідувачів ресторану. Ми будемо вдячні, якщо Ви будете одягнені та будете вести себе таким чином, щоб це не ображало почуття інших гостей ресторану.

Для нас дуже важливо, щоб гості ресторану відчували себе комфортно, щоб їхнє свято, урочистий захід або просто вечерю було радісною подією. Тому адміністрація залишає за собою право відмовити гостям, які прийшли в заклад у стані алкогольного сп’яніння.

Алкогольні напої в закладі подаються тільки особам, які досягли 18-річного віку. Адміністрація може попросити гостя пред’явити посвідчення особи, в якому вказана дата його народження.

Приносити з собою їжу і напої не дозволяється. За додаткову плату така можливість може бути обумовлена ​​з адміністрацією закладу. При необхідності, свою їжу та напої гості можуть залишити в холодильнику та забрати при виході. Адміністрація залишає за собою право автоматично, без узгодження з гостем, внести в рахунок суму компенсації за принесені з собою продукти або напої, про які гість не повідомив адміністрацію.

Адміністрація залишає за собою право відмовити в обслуговуванні гостю, який веде себе неадекватно або зухвало, знаходиться в стані сильного алкогольного сп’яніння, навмисно завдає шкоди інтер’єру закладу, честі і гідності гостей або персоналу. У таких випадках адміністрація має право викликати наряд поліції. Гостю може бути відмовлено в обслуговуванні та в доступі до закладу, якщо він намагається принести з собою предмети, які загрожують життю або безпеці гостям або персоналу закладу (зброя, вибухові або токсичні речовини). Ми не обслуговуємо гостей, бажаючих відвідати заклад з тваринами.

У кафе «Карусель” не дозволяється приходити з тваринами, у т.ч. з «сумковою» собачками. Ми стежимо за виконанням усіх санітарних норм, а тварини (знаходяться вони на підлозі або, тим більше, на руках гостей) можуть бути носіями алергенів й інших елементів антисанітарії. Крім цього, частими гостями нашого закладу є батьки з дітьми, на яких тварини можуть стрибнути, налякати, а у випадках з зовсім маленькими — навіть травмувати. Будь ласка, враховуйте дані правила при відвідуванні кафе «Карусель» та пабу «Бирштуб».

Просимо Вас з розумінням поставитися до перерахованих обмежень. Безпека і гарний настрій наших гостей – пріоритет для співробітників закладу.