Замовити торт на випускний у Дніпрі

Випускний – важливий день в житті кожної людини. Це може бути вечір в садку або початковій школі, середніх або старших класах. Не так важливий привід, як сам факт закінчення одного етапу та початку іншого. А щоб випускний запам’ятався надовго, потрібна «родзинка», а стильний торт доведеться дуже до речі.

Дизайн десерту залежить від тематики вечірки, фантазії замовника. Завдяки сучасним технологіям, майстерності, кондитери кафе-ресторану “Карусель” можуть втілити в життя будь-які ідеї.

Головне – продумати всі нюанси та врахувати:

  1. Декор. Десерти для випуску з дитячого саду прикрашають інакше, ніж торти для випускників молодшої школи. А старшокласникам вибирають ласощі, які нагадають – дитинство скінчилося, попереду доросле життя.
  2. Вага. Чим більше колектив, тим масивніше буде десерт. Для дітлахів закладають норму до 150 г. на одну людину плюс по 150-200 гр. на кожного з батьків, вихователів. Для старшокласників і студентів вагу вважають однаково по 200 г. на кожного учасника.
  3. Форма. Багатоярусні габаритні шедеври мають чудовий вигляд, але ось різати їх – це мука. Грандіозні одноярусні тематичні торти виглядають нітрохи не гірше, зате не доставляють проблем при нарізці.
  4. Тип. Бісквітні або з меренгами, у вигляді капкейков або желейні – варіантів ласощів неймовірна кількість. Тут доведеться враховувати смаки учасників, їх переваги та можливі алергічні реакції. Найбільшим попитом серед виявляються класичні бісквітні торти з різними наповнювачами.
  5. Начинки. Можна купити торт на випускний з одним видом прошарку, а можна взяти десерт, де буде від 5 та більше начинок.

Обравши десерт, залишається його знайти. Тут виникає наступне питання – купувати готові або дивитися торти на випускний на замовлення. Другий варіант набагато зручніше. Залишаючи заявку кондитерам кафе-ресторану “Карусель”, клієнти отримують ідеальний десерт, виготовлений відповідно до вимог. До того ж у нас недорогі торти на випускний за ціною нижче, ніж в інших кондитерських Дніпра. Власне виробництво та прямі постачання свіжих продуктів дозволяють нам обходитися без додаткових накруток, радувати клієнтів смачними та недорогими ласощами виключно з натуральних інгредієнтів.

А щоб свято пройшло за планом, краще надати кондитерам достатньо часу і заздалегідь залишити заявку на нашому сайті або за телефоном: +38 (050) 320-57-00