Замовити весільний торт у Дніпрі

Нехай на весіллі кричать «гірко», але без солодкого ця урочистість не обходиться, а у якості десерта виступає шикарний торт. Тут виникають питання: який саме обрати кондитерський шедевр, скільки робити ярусів й яку вибрати начинку. Щоб не морочити собі голову, потрібно звернутися до професіоналів.

Прикраса заходи, фінальний штрих – це процес винесення торта. Молодята відрізають найперший шматочок, а потім починають роздавати ласощі гостям. Важливими характеристиками вибору є вага, розмір, кількість ярусів і начинка.

Щоб вийшов найкрасивіший весільний торт, визначаються з кожним нюансом:

  1. Вага. Тут все просто: помножити 150-200 грам частування на кількість запрошених.
  2. Яруси. Їх кількість залежить від ваги. Багатоярусні оригінальні торти на весілля бувають до 8-10 кг. У кафе-ресторані “Карусель” з легкістю виготовлять десерти з потрібною кількістю ярусів.
  3. Начинка. Тут вибір обмежений лише фантазією замовника. Проте фахівці не рекомендують перевантажувати десерт занадто жирним наповненням. Як правило, гості до часу винесення кондитерських виробів вже ситі, тому легкий десерт не відніме, а лише додасть урочистості приємних емоцій.

Залишається останній нюанс – вид і декор. Наші кондитери не тільки виготовлять будь-який десерт за ескізом, але й допоможуть вибрати з безлічі варіантів. У нас – найкрасивіші оригінальні торти на весілля, які сподобаються абсолютно всім гостям.

Зробити замовлення рекомендуємо завчасно, оскільки весільний торт не може бути «зроблений за ніч», особливо якщо він прикрашений мастикою, фігурками, карамеллю. Такі шедеври вимагають ретельної підготовки, а значить, зараз саме час звернутися за допомогою до професіоналів “Каруселі”.

А щоб свято пройшло за планом, краще надати кондитерам достатньо часу та заздалегідь залишити заявку на нашому сайті або за телефоном: +38 (050) 320-57-00

Вишукані весільні торти

Ми виготовимо красивий та незвичайний торт для весільної урочистості. Професійні кондитери врахують кожне побажання та зроблять унікальні вишукані ласощі, яке обов’язково вразить усіх гостей.

Вартість готового виробу залежить від розмірів і складності. У каталозі представлені одноярусні та багатоярусні торти для великої кількості людей. Для приготування використовуються виключно натуральні інгредієнти без шкідливих добавок.

Для прикраси весільного торта Ви можете вибрати:

  1. Свіжі фрукти і ягоди.
  2. Топпер з написом імен закоханих.
  3. Будь-яку фотографію молодих на вафельному папері.
  4. Кремовий або шоколадний напис.
  5. Різнобарвне драже, макаруни, горішки та печиво.

Ви можете обрати вид начинки, декор та вагу виробу та узгодити свої побажання з керівником нашого закладу при оформленні замовлення.