Замовити торт на корпоратив у Дніпрі

Веселі корпоративи чекають довго, а обговорюють їх ще довше. Ефектні торти стали невід’ємною частиною святкової програми. Це набагато приємніше, ніж спільний спів головбуха та замдиректора, а заодно й смачніше, ніж звичайні фрукти на десерт. Але колективи бувають різними, а значить, ласощі слід вибирати розумно та, звичайно, заздалегідь.

Що слід зробити перед тим, як купити торт на корпоратив:

  1. Визначити вагу. На кожну людину планують до 200 грам ласощі, плюс невеликий запас.
  2. Форма. До моменту винесення десерту усі неабияк ситі та вже злегка напідпитку. Це означає, що занадто фігурний і багатоступінчастий розріжуть «абияк». Корпоративний торт – не весільний, де буває до п’яти ярусів. Тут краще вибирати 1-2 ступінчастого шедевру, який буде об’ємним і зможе вразити всю компанію своїми розмірами.
  3. Дизайн. Тут взагалі ніяких обмежень, у нас ви можете замовити кондитерські вироби на корпоративні заходи на будь-який смак і бюджет. Виготовимо їх по задуму замовника. Особливо красиво виглядають торти на спеціальних підставках. Для кожного ярусу передбачають свою начинку, не доведеться витрачатися на підставку, так й різати зручно – маса переваг.
  4. Десертні композиції. Замість величезного торта безліч маленьких тістечок – задумка на «5+». Такі шедеври ідеально підходять для великих компаній з філіями.

Щоб отримати смачний та красивий торт на корпоратив, його варто замовити заздалегідь. У кафе-ресторані “Карусель” приймають заявки щодня, але все ж варто дати кондитерам невелику фору, зробивши замовлення хоча б за тиждень до заходу.

Звоните по телефону: +38 (050) 320-57-00