Замовити торт на хрестини дитини

Хрещення – один з важливих етапів у житті людини. Неважливо, в якому саме віці відбувається таїнство, адже це час початку нового духовного життя та, звичайно, свято. А значить, урочистість потрібно відзначати весело, радісно та обов’язково з тортом.

Святкове застілля влаштовують для найближчих людей. Тепер, після хрестин рідних стало більше, до мами та тата додалися хресні. Колись столи накривали саме в честь нових «батьків» малюка, які відтепер беруть на себе обов’язки по духовному вихованню хрещеника, допомоги в його починаннях та зі знанням на шлях істинний.

Сучасні реалії злегка змінилися, але все ж застілля після хрестин – це обов’язковий обряд, де буде багато закусок і торт. Батьки підходять до створення десерту з вигадкою: хтось вибирає незвичайні форми, а комусь подобаються особливі начинки.

Перше, на що звертають увагу – стать дитини. Для хлопчиків традиційно виконують десерти в небесних відтінках, для дівчаток – в рожевих. Але можна вибирати будь-які кольорові поєднання, уникаючи, мабуть, занадто похмурих відтінків. Що стосується форми, розмірів, ваги – тут все залежить від можливостей замовника. Кафе-ресторан “Карусель” пропонує замовити або купити торт на хрестини, який буде виготовлений точно за ескізом.

За виготовлення десертів в нашому закладі відповідають кондитери найвищого класу. Майстри з задоволенням виготовлять шедеври, які допоможуть зробити хрестини особливим днем ​​і наповнять його радістю, кращими емоціями.

А щоб свято пройшло за планом, краще надати кондитерам достатньо часу та заздалегідь залишити заявку на нашому сайті або за телефоном: +38 (050) 320-57-00