Замовити торт з фотодруком у Дніпрі

Унікальний торт із фотографією на замовлення здивує не лише винуватця урочистості, а й гостей. Ми робимо барвисте зображення, використовуючи натуральні харчові барвники, які наносяться на цукровий або вафельний папір. Такий оригінальний подарунок підійде для будь-якої урочистості. Це може бути як дитяче, так і доросле свято.

Фототорт безпечний для дитини, адже при його виготовленні використовуються традиційні натуральні інгредієнти у вигляді борошна, молока, цукру, горіхів, ягід, фруктів та сухофруктів, які не викликають алергію.

Кондитери за Вашим замовленням нанесуть будь-яку картинку, або логотип фірми, зображення мультиплікаційного героя або фото улюбленого автомобіля.

Перш ніж зробити фото на торт, необхідно визначитися з видом основи для зображення:

  1. Вафельний папір дозволяє створювати чітку та ефектну картинку. Вона відрізняється нейтральним смаком. Для створення привабливого зображення та блиску на поверхню наноситься спеціальний гель.
  2. Цукровий папір використовується для друку складних і контрастних фотографій. Вона має приємний трохи солодкий смак.

Наші ексклюзивні святкові торти прикрасять свято та підкреслять тематику урочистостей.

Зробіть попереднє замовлення заздалегідь, щоб кондитери встигли вчасно завершити роботу. Для виготовлення тортів використовуються якісні свіжі продукти, що отримуються від перевірених постачальників.

Наші майстри зроблять торт будь-якого розміру – це може бути класичний невеликий виріб за доступною ціною або розкішний багатоярусний торт для особливого випадку. Кожен ярус має свою начинку та прикрашається декором. Вартість фототортів залежить від складності виготовлення, розміру та начинки.