Замовити торт на дівич-вечір у Дніпрі

Традиція дівич-вечора практикується вже багато десятиліть. До недавнього часу це був вечір чоловіків: на нього звали друзів, красунь та «відривалися» так, що іноді нареченому доводилося пити «Боржомі» перед вівтарем. Дами перейняли відмінну традицію та тепер роблять дівич-вечори, які виявляються нітрохи не менше веселими. А оскільки абсолютно всі красуні не відмовляться від солодощів, вечірки прийнято завершувати десертом.

Оригінально виконаний десерт стане прикрасою будь-якого вечора. Але тут варто враховувати побажання спокусниць – не всі дами можуть дозволити собі жирні вершкові ласощі. Багато красунь віддадуть перевагу більш легким десертам у вигляді меренги, фруктів, бісквітів з білками.

Можна купити торт на дівич-вечір в готовому варіанті. Наприклад, обрати перегляд пропозицій кафе-ресторану “Карусель”, вибрати кращий десерт і придбати його в день свята. Але часто буває, що потрібного варіанту немає, а пошук майстра – справа складна. Щоб не мучитися з вибором, наш заклад пропонує торти на дівич-вечір на замовлення. Головне – не зволікати із замовленням, щоб десерт був готовий точно в дату.

Якими саме буде ласощі, вирішують з урахуванням ряду нюансів:

  1. Форма. Найчастіше це торти у вигляді весільного плаття, фігурок, але можуть бути й веселі, навіть пікантні форми.
  2. Вага. Чим більше компанія, тим масивніше торти. На кожного учасника вечірки закладають по 150 гр. продукту та плюс трохи на запас.
  3. Начинка. Оцінюють переваги нареченої. Дівчата найчастіше вибирають легкі фруктові або ягідні наповнювачі.

Ще один варіант – капкейки. Безліч тістечок з різною начинкою, наповнювачем урізноманітнює тематику вечірки та дасть можливість спробувати безліч смаків. Капкейки «збирають» в одну форму, наприклад, у вигляді квіткового букета. Виглядає десерт неймовірно красиво, а ще він зручний для проведення дівич-вечора на відкритому повітрі, наприклад, на природі.

А щоб свято пройшло за планом, краще надати кондитерам достатньо часу та заздалегідь залишити заявку на нашому сайті або за телефоном: +38 (050) 320-57-00