Замовити торт на день святого Валентина

День Закоханих – свято, яке заведено відзначати в колі рідних і близьких людей. Пари створюють романтичну атмосферу, готують вечерю. Неважливо, чи буде це щільне застілля з великою кількістю страв або легка закуска, без торта не обійтися. Навіть якщо пари немає, а дорогі та близькі люди далеко – це не привід відмовляти собі в задоволенні скуштувати шматочок шикарного десерту.

Романтична тематика – невичерпне джерело натхнення. В “Каруселі” можна обрати та купити торт на 14 лютого. Готові десерти представлені в найширшому асортименті. Ми виготовляємо торти на День Всіх Закоханих на замовлення.

Найчастіше на свято замовляють відносно невеликі торти, які підходять для одного або двох. Але якщо хочеться відзначити урочистість у великій компанії, майстри кафе-ресторану “Карусель” із задоволенням візьмуться за виготовлення багатоярусних шедеврів з багатим декором.

Вибір оформлення залежить від побажань замовника:

  1. Десерт у формі серця з червоною мастикою, квітами та шоколадом.
  2. Торт з жартівливими або вітальними написами.
  3. Декор у вигляді ефектного фотодруку – нові технології дозволяють перенести на поверхню ласощі будь-які зображення.
  4. Прикраси з фігурками – майстер зуміє створити на торті цілу сценку.

Це можуть бути самі сміливі та габаритні проекти, але для них потрібен час. Тому варто скласти заявку заздалегідь, а заодно обговорити з адміністратором нюанси виготовлення (наприклад, вага, форму, колір, начинку десерту з урахуванням смаків коханої людини). Все інше кондитери візьмуть на себе та в відведений термін клієнт отримає ідеальний десерт, який обов’язково підніме настрій та зробить свято по-справжньому романтичним.

А щоб свято пройшло за планом, краще надати кондитерам достатньо часу і заздалегідь залишити заявку на нашому сайті або за телефоном: +38 (050) 320-57-00