Не варто думати, що солодощі та десерти для сильної половини людства не настільки важливі, як для дітей і жінок. Якщо у чоловіка день народження, ювілей або інше свято, то вінцем будь-якого святкового столу стане торт для чоловіка.

При цьому чоловіком можна назвати будь-якого у віці від народження і до самої старості, адже ніхто не сперечатиметься, що поняття «сильна половина людства» не обмежується якимось певним віком. У зв’язку з цим начинки для тортів чоловікові слід підбирати з урахуванням вікової групи й особливостей винуватця урочистості.

Замовити у Дніпрі торт для чоловіка

Замовити оригінальні святкові торти для представників сильної статі можна в кафе-ресторані «Карусель». Приводів для виготовлення такого подарунка безліч. При замовленні клієнт обирає будь-який із різних варіантів начинки, наприклад, смачний заварний або масляний крем.

Дуже смачні вироби виходять з фруктами та шоколадом. Для декорування десерту використовується мастика з виключно натуральними харчовими барвниками. З неї можна виготовити абсолютно будь-який декор.

Торти на замовлення для чоловіка

Якщо дружина хоче привітати коханого чоловіка з річницею весілля, рекомендуємо замовити тортик у вигляді серця. Він створить особливу романтичну атмосферу за святковою вечерею, проведеним в колі сім’ї вдома.

Чоловічий торт на замовлення може мати й інші варіанти оформлення:

  1. Цікавим і оригінальним подарунком стане торт для чоловіка з приколом. Він має на увазі використання оригінального декору. Коржі в такому випадку можна просочити коньяком або іншим алкогольним напоєм.
  2. Якщо солодкий десерт подається з нагоди якоїсь особливої ​​дати або заслуги чоловіка, то слід замовити торт «У нас є герой». Для наповнення кондитерського виробу можна використовувати оригінальний крем, а чорний гіркий шоколад додасть пікантний смак і підкреслить вишуканість.
  3. Не менш оригінальним подарунком буде тортик з фото. Для виготовлення портрета чоловіка використовується кольорова мастика. Такий торт чоловік не забуде ніколи, як саме і свято, організоване на його честь.

Красиві торти для улюбленого тата

Замовити тортик чоловікові може не тільки дружина, батьки або рідні, а й дорослі діти. Такий подарунок буде особливо цінним для будь-якої людини, адже його з любов’ю піднесла дитина. Декор вибирається відповідно до святкової дати, віком винуватця урочистості та тематикою свята. Це ж можна сказати та наповнення кондитерського виробу. Якщо торт будуть їсти всі члени сім’ї, в тому числі діти, то начинка повинна бути без вмісту алкоголю.

З повним вибором кондитерських виробів і варіантами декорування, наповнення та приготування можна ознайомитися на нашому сайті. Середня ціна: 450 грн / кг. Вартість може незначно відрізнятися в залежності від використовуваних додаткових інгредієнтів і складності виготовлення.