Великдень 2021 вже зовсім скоро святкуватимуть в Україні. А паски – неодмінний атрибут цього свята. До найсвітлішого свята в році всього декілька днів. Набираємося енергією та позитивом у колі друзів в улюбленому ресторані!

Замовляйте Великодні пасхи у “Каруселі”! Наша вишукана випічка перевірена роками, максимально задовольнить смаки навіть найекстравагантніших поціновувачів!

Купіть паску по ціні: 120 грн

Вага: 600 гр.

Замовляйте за тел.: +38 (050) 320 57 00

Самовивіз | Доставка

Для того, щоб паска вийшла максимально пухкою та смачною варто дотримуватись кількох головних правил. І сьогодні “Карусель” поділиться ними із вами:

  • Кожній господині варто пам’ятати, що тісто для паски не любить протягів та обвіювання. Тому варто поставити його в темне закрите приміщення. Навіть звуки та вібрації можуть негативно вплинути на вашу майбутню паску, тому поводитись під час випікання святкового тіста потрібно тихо.
  • Також пам’ятайте, що для тіста шкідлива зміна температури. Зазвичай пасок випікають одразу декілька (різних розмірів, іноді для кожного члена родини і обов’язково одну велику – для всіх).
  • Для випікання є спеціальні форми.

Сьогодні випікання паски займає значно менше часу завдяки сучасним кулінарним лайфхакам та технологіям. А особливо, коли ви довіряєте її випікання справжнім професіоналам.