где встретить старый новый год 2019 в кафе в днепре

13 — 14 грудень 2020 відзначаємо Старий Новий рік у кафе “Карусель”

Проведення Старого Нового року в Україні вважається важливим обрядом серед інших зимових урочистостей. Це саме те свято, коли хочеться бачити всіх рідних за одним столом. Під час зустрічі Старого Нового року необхідно прощати своїх близьких і загадувати бажання на майбутній рік. В ніч з 13 на 14 січня заведено влаштовувати проводи старого року під найсмачнішу вечерю. Головними ж традиціями святкування Старого Нового року все ще вважається щедрування. Великі компанії з дітей та дорослих збираються разом і ходять по всіх будинках що поруч, щоб принести щастя та радість. Ми дуже цінуємо такі дні, тому у нас є спеціальна пропозиція, якщо ви ще не знаєте, де будете проводити цей вечір.


Заходи на Старий Новий Рік у Дніпрі для дітей та дорослих

Кафе «Карусель» підготувало розважальну програму в ніч на Старий Новий рік! Вас чекає море позитиву та дуже смачна кухня за святковими цінами. Щорічно саме це свято ми проводимо дуже весело і, дійсно, по-сімейному.

  • Святкова дискотека!
  • Пісні, танці до упаду!
  • Ярмарок сюрпризів!
  • Новорічні чудеса!

Нічого немає краще, ніж Старий Новий рік, тому у нас є святкова програма! Не варто забувати про акції та знижки в ресторані «Карусель», які діють, поки ви святкуєте Старий Новий рік.

Швидше замовляйте столик, щоб провести цей вечір з найближчими в найкращому місці!


Починаємо 13 січня о 19:00

Замовлення столиків за тел. +38 (050) 320-57-00