Раки у Дніпрі на Перемозі

Сири, м’ясо, риба – всі ці закуски не переважають раків. Правильно зварені з лаврушкою та кропом, ці земноводні затьмарять навіть вишукано приготовані крутони з ікрою. Ароматні раки – це справжнє «свято живота». Але варити потрібно не тих заморожених нещасних, які лежать в магазинах, а свіжих, які сповнені соку та м’яса.

Хочеться скуштувати раків, але не подобається асортимент в магазині? – Не проблема! Кафе-ресторан Карусель & паб Bierstube пропонує ідеальну закуску до пива в будь-якій кількості з доставкою в будь-яке місце.

У нас можна купити раків за вигідною ціною та перетворити нудні посиденьки в найвеселіше свято. Раки в нашому кафе-ресторані ідеально свіжі, ми не використовуємо заморожену сировину. За варіння закусок відповідає професіонал, який розуміється в готуванні. Щоб залишити замовлення, потрібно лише зайти на сайт кафе-ресторану “Карусель”, вибрати раків, сформувати заявку, а доставлення не змусить себе чекати.

Приходьте до «Каруселі» та переконайтеся у всьому самі! На всі питання ми готові відповісти по телефону: +38 (050) 320-57-00