меню на Великий пост 2020 в днепре

Пісне меню в ресторані Дніпра

У понеділок, 15 березня 2021 року, починається Великий піст, який традиційно триватиме 40 днів й закінчиться 1 травня. Попри обмежень в їжі, це абсолютно не означає, що потрібно відмовитися від відвідування кафе та ресторанів, адже «Карусель» подбала про своїх гостей і з понеділка для Вас ми готуємо смачне пісне меню.

Шеф-кухар ресторану розробив спеціальне пісне меню, представлене не тільки корисними, але й неймовірно смачними стравами! З Каруселлю тримати піст легко та смачно!

Пожалуйста, заполните форму и мы свяжемся с Вами для подтверждения бронирования

Під час посту в ресторанах зазвичай кухарі готують особливу їжу, в якій враховуються всі обмеження. І хоча цих кордонів досить багато, кафе — ресторан “Карусель” із пісним меню пропонує гостям насичену трапезу з декількох страв, в яких не повторюється жоден з рецептів. А натхнення для створення незвичайного меню кухаря шукають не тільки в українській кухні, з урахуванням багатовікових традицій, а й в кухнях інших регіонів світу.

Не знаєте в який заклад піти, щоб скуштувати смачні та корисні страви? Або потрібно відзначити урочистість, але ви тримаєте піст? Кафе “Карусель” відкриває весняний гастрономічний сезон пісним банкетним меню, широкий вибір якого не залишиться без вашої уваги. Улюблені супи трансформуються в легкі та пісні, а млинці та оладки стануть відмінним десертом до чаю. Нашу пісну програму доповнюють кілька основних страв. Починати досліджувати нове меню рекомендуємо з гречки з овочами та грибним кремом, яке забезпечить насиченість на весь день. А ще ж є “заморські страви”, які необхідні тим, хто поститься. Це: італійська паста, салати різних видів і багато іншого!

Звучить апетитно, чи не так? Тоді швидше приходите до “Каруселі” та скуштуйте корисну їжу з нашої кухні!