Перше вересня в “Каруселі” – це весело!

Зовсім скоро настане 1 вересня – день школярів, студентів, вчителів та викладачів. Ми хочемо зробити для вас приємний сюрприз і зарядити позитивом на весь навчальний рік!

Цілий день, приємні сюрпризи:

  • Всім першокласникам – десерт в подарунок!
  • Для всіх гостей в цей святковий день в Каруселі весь вечір гостей буде радувати жива музика.
  • А якщо підготуватися заздалегідь, можна організувати справжнє свято для Ваших діток і запросити аніматорів!
  • Працюють два зали з можливістю оренди.

Приходьте до нас всією сім’єю, запрошуйте друзів – відзначимо цей чудовий день!

З наближенням осені все більше дорослих замислюються про пошук місця, де можна відсвяткувати такий особливий день в житті дитини, як похід до школи. Оскільки на початку осені ще досить жарко, то не хочеться ховатися в задушливому приміщенні.

Найкраще місце для такого відпочинку – це літній майданчик або тераса. Знайти таке затишне місце і добру кухню можна в кафе Карусель.

Чому саме “Карусель”

Авторська кухня

Спеціальне дитяче меню

3 зали та літній майданчик

Де відзначити 1 вересня у Дніпрі

“Карусель” пропонує не тільки смачну їжу та різноманітне меню, але й зручну терасу з навісом, де можна розмістити як членів однієї сім’ї, так і цілу групу відпочиваючих. Це особливо актуально, якщо святкування 1 вересня батьки вирішили влаштувати спільно для учнів одного класу. Свято можна замовити заздалегідь, щоб забронювати місце та обговорити меню.

Сходити в наш ресторан можна і після школи всією сім’єю, щоб відзначити початок навчального року. Цей варіант підійде для школярів середніх і старших класів. Відвідати заклад можуть і майбутні випускники, щоб в дружній компанії відзначити старт останнього навчального року в школі.

Як відсвяткувати 1 вересня з дитиною

Щоб організувати особливу святкову атмосферу для першокласників, літній майданчик і терасу можна прикрасити у стилі першого вересня. Різна шкільна атрибутика у вигляді декору і надувні кульки створять святкову атмосферу.

Відповідаючи на питання батьків, як відзначити 1 вересня, варто згадати всілякі розваги, які можна організувати для дітей прямо в кафе. Щоб весело і радісно провести День знань підліткам можна запропонувати захопливі конкурси, смачні перекуси, охолоджувальні напої та різні квести.

Якщо не знаєте, куди зводити дитину на 1 вересня, то кафе “Карусель” варто вибрати з кількох причин. Ми пропонуємо різноманітну європейську кухню і прийнятні ціни, а додатковими перевагами є:

  • безкоштовний wi-fi;
  • смачна їжа, приготована на грилі;
  • великий вибір страв на будь-який смак;
  • приємну атмосферу створить жива музика;
  • у нас щотижня проходять акції;
  • батьки можуть обрати різноманітні коктейлі.

Не варто хвилюватись с приводу великого скупчення людей, адже у нас є три зали для відвідувачів: лаунж, банкетний зал, паб, а також літній майданчик, тому ми завжди знайдемо затишне місце, щоб прийняти всіх гостей.