Головне меню

Напої

Меню страв європейської кухні у кафе - ресторані Дніпра

У ресторанному меню “Каруселі” є усе та навіть більше. Але ми точно можемо назвати себе фахівцями у м’ясі та пиві! Перше нашим гостям подобається через гриль, а друге через власне виробництво. Так, у нас є власна пивоварня, в якій народжується 5 видів ідеального пива. Крафтове пиво завжди відрізняється малим терміном зберігання. У нашому випадку – це максимум 10 днів.

Крім м’яса та пива, у меню кафе — ресторану також присутні рибні страви та смачна їжа з морепродуктами. Як щодо свіжих чорноморських мідій або філе скумбрії прямо з жаркого гриля?

Якщо вам потрібно літо у душі цілий рік, то салати – це для вас. Овочевий мікс із рибою, м’ясом й різними видами сиру – те що потрібно для обіду або легкої вечері. Доповнити їх можна печеною картоплею або запеченими овочами з основного меню гарячих страв у ресторані на компанію.

бронирование столика ресторан
бронирование столика в кафе

Для поціновувачів американської кухні у нас є 5 видів бургерів. Ідеально – спробувати кожен бургер з кожним видом пива. Гра п’ять на п’ять! Як вам ідея скуштувати Портер й бургер з подвійним м’ясом?

Закуски для пива та гарячі закуски – це цілий перелік страв у карті меню, які ідеально підходять для посиденьок з друзями, коли замовляється багато різних найменувань. Наприклад, смачні м’ясні ковбаски, рубаний оселедець або лаваш із зеленню та сиром.

Барна карта крім пива містить у собі вина із різних куточків Землі, міцні напої та усілякі коктейлі. У нас є місце та віскі багаторічної витримки, та класична Пінаколаду.

Також ми пропонуємо спробувати дивовижну каву з дуже специфічним смаком у нашій кав’ярні, або взяти з собою додому. Спробувавши один раз, вам захочеться повернутися ще за добавкою.

Подивитися й ознайомитися з цінами літнього меню у кафе — ресторані Дніпропетровська ви можете на сайті. Приємного апетиту та чекаємо вас у “Каруселі”!

бронирование столика кафе карусель