Оренда залу для тренінгів

У нашому закладі пропонується оренда приміщень для тренінгів на вигідних умовах. Пропонуємо просторі майданчики місткістю від 15 до 100 чоловік, де можна проводити майстер-класи, тренінги, заходи для співробітників, тощо. Також малий зал можна використовувати як кімнату для переговорів або приватної зустрічі з партнерами по бізнесу.

Зал обладнаний усім необхідним для подібних заходів:

  • Великий екран призначений для демонстрації презентацій та відео.
  • Наявність вільного доступу до інтернету через Wi-Fi.
  • Простір для лекцій, семінарів розрахована до 70 гостей з можливістю розширення (максимально) до 100 чол.
  • Учасникам тренінгу пропонується легкий фуршет.

У вартість броні (2000 грн / добу) входить оренда та обслуговування відвідувачів. Якщо будь-якого обладнання недостатньо, ми завжди готові піти назустріч і забезпечити всім необхідним. Оренда залів для тренінгу обійдеться недорого, але важливо заздалегідь потурбуватися і зв’язатися з адміністрацією.

Щоб забронювати зал, просто зателефонуйте +38 050 320 57 00 або залиште заявку на сайті. Адміністратор зв’яжеться з Вами та обговорить всі деталі.

Пожалуйста, заполните форму и мы свяжемся с Вами для подтверждения бронирования

Зняти зал для лекції, семінару

Наші приміщення ідеально підходять для подібних заходів. Технічне оснащення, інтер’єр, зручне розташування закладу дуже доречно вписується в такий формат. Наші кухарі приготують смачні та ситні закуски для фуршету, який стане найкращим способом для неформального спілкування в кінці семінару.

Ви можете орендувати зал з потрібним оформленням, а в теплу пору року провести захід і на літньому майданчику. Зателефонуйте і ми докладно розповімо, скільки коштує майданчик для лекцій і семінарів. Створимо ділову атмосферу, щоб гості були зосереджені на Вашому івенті та ніщо не відволікало їх від освітнього процесу.

Для того, щоб захід пройшов на найвищому рівні, не затягуйте з бронюванням. Заздалегідь обговоріть меню, тонкощі оформлення залу, місткість, технічне оснащення та необхідність додаткових послуг. Ми зробимо все, щоб подія пройшла максимально комфортно.