Вільний час тому і називають «вільним», що можна провести його як завгодно. Деякі вважають за краще «диванний вид спорту» перед телевізором, але є варіанти і дещо кращі. Наприклад, сходити з коханою людиною на прогулянку, відправитися в незвідані місця у місті та знайти чудове кафе з відмінним меню.

Куди піти поїсти та чудово провести час у Дніпрі

Вибір закладів у місті неймовірно широкий. На гостей чекають численні кафе з самої різної кухнею, їдальні, ресторани і фудкорти. Усі вони мають право на існування, однак володіють деякими недоліками:

  1. Столові – для зайнятих людей, яким важливо швиденько перекусити, щоб продовжити працювати.
  2. Ресторани – ідеально, але дорого, просто так вечір в закладі не згаяти.
  3. Фудкорти – непогано, але занадто багато гостей, які розкладають страви на столах і стільцях. Бігають дітлахи і завдання дістатися з підносом до свого столику перетворюється на змагання «Форт Баярд».

Залишаються кафе. І тут вибір обмежений лише можливостями і бажаннями відвідувачів. У Дніпрі чимало місць, куди можна сходити на вихідних. В асортименті закладів – кухня європейська, національна, східна, азіатська і ціла «суміш» кулінарних стилів. Також гостей чекають в різних закладах екстра-класу, «заточених» на веганів або ЗСЖ-ників, сироїдів або спортсменів. Але навряд чи це місце, куди можна сходити з сім’єю або посидіти з коханою людиною.

Ресторан-кафе «Карусель» ідеально підійде для романтичного вечора, сімейних «виходів у світ». Заклад пропонує широкий вибір меню, відмінні напої, закуски та неймовірної краси і смаку десерти.

Тут буде цікаво і весело усім:

  1. Романтики знайдуть затишні куточки, де можна “поворкувати”.
  2. Зайняті люди із задоволенням відпочинуть за відмінно накритим столом. Команда кухарів з насолодою пригостить гостей відмінними стравами, а обслуговування теж не залишить неприємних вражень.
  3. І, звичайно, на гостей чекає паб “Bierstube”. Якщо виникає питання, куди піти сьогодні ввечері з дівчиною або великою компанією – Bierstube стане ідеальним рішенням. Крафтове пиво, м’ясні делікатеси, рибні страви та морепродукти і закуски доповнять чудовий інтер’єр закладу.

А якщо хочеться відсвяткувати сімейне свято і постає питання, куди сходити ввечері з чоловіком – персонал “Каруселі” підготує все для тихої або гучної сімейної вечері.