Китайський новий рік 2022

Думаєте, що час новорічних свят 2022 підійшло до кінця? А ось і ні! У ресторані «Карусель» святкування продовжиться, адже 12 лютого – особливе свято. Це не просто приємно проведений вечір, це — таїнство багатовікових традицій, до яких так приємно хоч трохи долучитися!

У Китаї, звідки й прийшло це свято, будуть майже цілий місяць відпочивати всією сім’єю. Ми у свою чергу пропонуємо зануритися в атмосферу свята ще на один вечір. Шоу програма кафе «Карусель» перенесе вас у барвистий світ драконів і паперових ліхтарів! Тільки у нас можна:

  • пройти чайну церемонію;
  • випити келих «українського саке» з рук гейші;
  • дізнатися про своє майбутнє в кращих китайських традиціях.

Новий рік за східним китайським календарем

На сході це свято весни. Щорічно його дата змінюється, оскільки залежить від місячного календаря. Для китайців це своєрідний стиль життя, найбільш улюблена подія, яка святкується не один день.

У цього свята, існує красива легенда. Багато століть назад, страшне чудовисько, наводило жах на жителів сіл. Чорне, рогате — жило воно глибоко під водою та виходило на сушу лише раз на рік, розоряло села та нападало на жителів, які не встигли піти в гори.

Китайці зовсім випадково дізналися, що чудовисько, яке прозвали в народі Нянь, боїться червоного кольору та гучного шуму. З того часу саме червоні ліхтарики, феєрверки та петарди відлякують Няня й інших злих духів в цей святковий день.

Запрошуємо всіх жителів Дніпра відзначити зустріч нового року жовтої собаки разом!

Традиції святкування китайського нового року

Як і багато хто на Сході, ця подія повна прикмет і ритуалів. Одне з них – загадування бажань; китайці вірять, що кожне з них обов’язково збудеться, варто лише дуже сильно захотіти!

А ще заведено дарувати один одному подарунки у формі червоних конвертів і відзначати свято яскраво, з запуском феєрверків. Салюти ми не обіцяємо, але запальні конкурси забезпечимо!

Це день возз’єднання сім’ї. Кожен прагне зайняти своє місце за святковим столом. Навіть ті, хто живуть або навчаються в інших міста. Для тих, хто все ж не зміг приєднатися до родичів, за столом залишають порожнє місце.

Страви на китайський новий рік

І яка ж урочистість без новорічного столу? Кафе «Карусель» та паб «Bierstube» вже розробили меню, яке включить як традиційні страви звичної нам кухні, так і «страви Піднебесної». Смачна їжа: м’ясні страви, салати, десерти, чайна церемонія не залишать вас байдужими в цей вечір.

У кафе «Карусель» у вас буде можливість створити свої традиції, подарувати добрий, радісний і по-душевному, теплий вечір своєї сім’ї, друзям і близьким. Ми будемо пригощати всіх печивом щастя та дарувати «гроші щастя» в традиційних китайських червоних конвертах! У суспільстві привабливого ведучого, гарної музики та насиченої програми ми створимо дивно яскравий настрій на весь 2018 рік.

Замовити столик: https://karusel.in.ua/uk/zamovutu-stoluk-u-restorani/

+38 (050) 320 57 00