Кафе – ресторан зі знижками на День народження у Дніпрі

День народження буває тільки раз на рік і щоб залишилися приємні спогади, дуже важливо правильно обрати місце проведення. Будь-яка людина хоче відзначити такий особливий день незабутньо, особливо якщо діють акції та знижки іменинникам у кафе – ресторані Дніпра (Дніпропетровська). Кафе “Карусель” на Перемозі пропонує гостям відсвяткувати урочистість у найкращих традиціях, весело і пам’ятно. У вашому розпорядженні банкетні зали, а також літній майданчик, як місце, де можна відсвяткувати свято.

У подарунок від нас ви зможете отримати знижки та акції на честь дня народження (ДН) у кафе “Карусель” Дніпра. Погодьтеся, що може бути краще? Скористатися такою пропозицією можна як в урочистий день, так і протягом всього наступного тижня. Від вас потрібен тільки документ, що підтверджує особу, і Ви отримаєте -50% на всі алкогольні напої у нашому закладі.

Це означає, що не потрібно турбуватися про те, як провести важливий день у своєму житті. Можете замовити банкетний зал заздалегідь, або просто прийти на вечерю в компанії близьких і рідних, без попередньої домовленості. Де ви ще знайдете бари зі знижкою на день народження? Вірно, тільки у нас надається така можливість! Обслуговування проходить на вищому рівні, а гості залишаються у приємному шоці.

Проведіть приємно ваш час у колі друзів, а ми подбаємо про ваш комфорт. Знижки та акції в ресторані до дня народження у Дніпрі ви можете подивитися на нашому сайті. Слідкуйте за нами в соціальних мережах й будьте завжди в курсі наших новин. Постійні заходи в кафе “Карусель” – нудно жити ми точно не вміємо!

Приходьте і переконайтеся самі, що кращого місця вам не знайти!

Погортати меню /// Замовити столик

+38 (050) 320 57 00