Перегляд Формули 1 у Дніпрі

Формула 1 один з найпопулярніших видів спорту!

Тому кафе Карусель запрошує Вас на перегляд гонок в паб «Bierstube»! Ми зробили все, щоб наші гості дивилися гонки та отримали захват не тільки від картинки та звуку, а й від атмосфери!

Як же нам це вдалося? Дивіться самі!

  1. Дуже великий екран, на якому буде трансляція найменших деталей автодрому!
  2. Проєктор, який здатний показувати відео у найкращій якості!
  3. Нове звукове обладнання, яке повністю занурює Вас в атмосферу Формули 1!
Пожалуйста, заполните форму и мы свяжемся с Вами для подтверждения бронирования

Трансляції Формули 1 у барі

Формула 1 це не тільки автоспорт №1, але ще й віддушина від життєвої суєти! Ніщо так не об’єднує фанатів в теплій атмосфері переживань за улюбленого пілота. Наш паб це хороша альтернатива дому, де Ви можна спостерігати перегони у великій компанії близьких друзів або родичів.

Кафе «Карусель» у Дніпрі рекомендує Вам частіше дивитися будь-які спортивні заходи саме в нашому пабі, особливо гонки. Адже у нас є всі умови для цього: смачні чоловічі напої, якісна трансляція відео і звуку, великий зал. Ну а в літню пору року у нас відкритий літній майданчик – хороший варіант, де Ви можете слідкувати за Формулою 1. Обіцяємо Вам, що ніхто точно не пропустить важливий обгін і помітить перемогу пілота.

Зовнішній вигляд бару “Bierstube” у Дніпрі відповідає своїм німецьким аналогам. Будемо відверті: краще поєднання ніж смачне пиво та швидкі гонки Вам не знайти.

Давно намагаєтеся знайти добрий спортбар у Дніпрі? У нашому меню представлені цілих 5 видів живого крафтового пива, яке ми самостійно виробляємо. Будьте впевнені, напої завжди свіжі, оскільки «не живуть» в Каруселі понад 10 днів! Ну а до самого крафтового пропонуємо закуски в пабі “Bierstube” – їх вибір просто величезний!

Чекаємо на Вас у Каруселі на Формулу 1! Сезон вже у всю йде, тому приходьте!