Замовити крафтове пиво додому у Дніпрі

Пиво – міжнародний напій, який доречний в будь-якій компанії. Келих пінного допоможе розслабитися після напруженого дня. З ним святкують перемогу улюбленої команди, без напою не обходиться жоден пікнік або вечірка. У світі налічують десятки тисяч сортів хмільного, розрізняють за ступенем витриманості, компонентам і типу виробництва.

Крафтовий напій – це не просто тренд або модне словосполучення на вивісці кафе-ресторану Карусель & паб Bierstube. Це цілий напрям в індустрії алкогольного асортименту, яке набирає обертів. Пивовари, що займаються крафтовим пивом, варять пінне, експериментують, «виводять» нові сорти та не забувають про старі технології.

Щоб купити пиво онлайн з доставленням додому у Дніпрі, для початку слід обрати сорт напою. Крафтовим називають тільки той напій, який варять на малих приватних підприємствах, де дотримуються класичних технологій. Паб Bierstube пропонує пінне, виготовлене за старовинними технологіями та авторськими рецептами.

Цінителям сподобається дане свіже пиво, яке «грає» своїми ароматами, поєднує терпкість солоду, хмелю та м’якість чистої води, додаткових інгредієнтів. Доставлення крафтового розливного пива на будинок – потрібна послуга. В “Каруселі” можна замовити напій в будь-якій кількості та бути впевненим – привезуть не “бодягу третього зливу», а справжнє живе пиво дивовижного смаку та кольору.

Натуральне крафтове пиво Bierstube, зварене в власній пивоварні (о пиві Bierstube ➠ в новій вкладці) відповідає всім вимогам:

  1. Класична технологія приготування напою. У рецептурі немає ніякої «хімії», обсяг солоду – не менше 50%.
  2. На відміну від сортів масового виробництва, пінне Bierstube відрізняється високими смаковими та органолептичними показниками.
  3. Крафт – це завжди щось нове, унікальне. Наші пивовари пропонують зовсім інші поєднання інгредієнтів, незвичайні аромати. Гості бувають неабияк здивовані унікальними властивостями готової продукції.
Як замовити пиво додому?
Визначившись із замовленням, оформіть його за номером +38(050)320-57-00. Після оплати замовлення чекайте на швидку доставку та насолоджуйтесь пивом!
Чому пиво називається "крафтовим"?
Крафтовим називають лише той напій, що варять на малих приватних підприємствах, де дотримуються класичних технологій. Паб Bierstube пропонує пінне, виготовлене за старовинними технологіями та авторськими рецептами.
Чому потрібно замовляти доставку пива до "Bierstube"?
У рецептурі немає жодної «хімії», обсяг солоду – не менше 50%. Пиво пінне Bierstube відрізняється високими смаковими та органолептичними показниками!

Замовити розливне пиво з доставленням на корпоратив

Головний плюс – доставка живого пива з пивбару недорого. Крафтовий напій не може «стояти» до півроку, це пінне потрібно пити відразу – те, що потрібно на корпоративах. До того ж Карусель & Bierstube пропонує пиво на замовлення. Клієнти самі вибирають сорт, вид й отримують відмінне хмільне в тому обсязі, який їм потрібен.

Визначитися з вибором крафтового пива, залишити заявку та розв’язати організаційні питання можна онлайн на сайті або за тел: +38 050 320-57-00.