Замовити страви для фуршету з доставкою по Дніпру

Фуршетом називають зустріч, коли гості не сідають за столи, а їдять «на ходу», вірніше, в процесі спілкування, перегляду програми або презентації. Організація фуршету – ціла наука, але є відмінні помічники, які візьмуть на себе всі турботи та клопоти. Коли та з якого приводу організовувати фуршет – справа Ваша. Це може бути зустріч в новому будинку або виставка картин чергового генія, прослуховування музики або невелика урочистість з приводу зданого проекту.

Мета фуршету – дати час і можливості для спілкування. Саме тому на таких заходах не заведено набивати живіт жирними стравами та виставляти на стіл запечених гусей, поросят та інші ситні страви.

Золоті правила фуршетного столу гранично прості:

  1. Головне «слово» віддано закусок. Їх повинно бути не менше п’яти різновидів.
  2. Невеликі обсяги. Кожну порцію роблять «на один укус».
  3. Без жирних рідких соусів. Оскільки їсти прийнято «на ходу», нікому не сподобається, якщо соус з канапе протече на сорочку або блузку.
  4. Зручність. Фуршетні столи розташовують так, щоб до них було легко дістатися та взяти закуски.
  5. Самообслуговування. Обслуговуючий персонал на таких зустрічах не потрібен. Гостям ставлять стопку чистих тарілок, склянок, столових приладів і кожен бере те, що потрібно.

Правила зрозумілі, а ось що подавати – це завдання складніше. Звичайно, можна «вбити» вечір і ранок на приготування крихітних канапе, перекусних бутербродів, тарталеток тощо. Але навіщо займати власний час, коли в кафе-ресторані “Карусель” є послуга – фуршет на замовлення з недорогою доставкою.

Досвідчений персонал закладу приготує все, що потрібно клієнту. У нас можна замовити банкет з фуршетом у великому залі або недорого замовити додому, в офіс, інше місце проведення заходу їжу для фуршету. Всі обрані страви прибудуть точно в строк свіжими, ароматними та дуже смачними. Не варто переживати: ціна на їжу для фуршету на банкет приємно здивує, не обтяжить бюджет марними витратами, зате послуга заощадить час і сили.

Приходьте до «Каруселі» та переконайтеся у всьому самі! На всі питання ми готові відповісти по телефону: +38 (050) 320-57-00