Доставлення бургерів у Дніпрі

Знамениті булочки з наповнювачами стали джерелом натхнення для художників, скульпторів і письменників. А ось знайти смачний і ситний бургер можна лише в малій кількості закладів. Одне з таких – кафе-ресторан Карусель & паб Bierstube.

Хочеться є – значить, потрібно онлайн замовити бургер з доставленням додому або в офіс. Ситний бутерброд привеземо «прямо з печі», між іншим, велику кількість начинки, при цьому вартість приємно здивує.

Ми пропонуємо величезний асортимент бургерів (➦ відкрити меню в новій вкладці). Потрібно купити бургери з доставленням додому або залишити замовлення для великої компанії – не проблема! Гарячі та ароматні страви прибудуть за вказаною адресою в найближчим часом.

+38 (050) 320-57-00

Ось кілька причин зробити замовлення в “Каруселі”:

  1. Великий асортимент. На сайті є вибір найрізніших видів.
  2. Ціна. Покупка не обтяжить гаманець, навіть якщо це замовлення для компанії друзів.
  3. Свіжість. Для виготовлення страв ми використовуємо продукти виключно першої свіжості. Ніяких зів’ялих листя салату, старого соусу або простроченого сиру. Замовляйте та перевіряйте самі – все смачно, апетитно та безпечно.

Що залишається? – Зайти на сайт, обрати страви та замовити бургери з доставленням в офіс або додому у Дніпрі. Додатково в меню вибирають соуси, гарячі та холодні напої, страви, та, звичайно ж, смачне крафтового пива Bierstube з власної броварні, без якого не обходяться жодні посиденьки з друзями.

Бургери – булки з котлетами, які давно увійшли в меню харчування людей всього світу. Не так давно знаменитий бутерброд «на булочці з кунжутом» відсвяткував своє 115-річчя. Яких тільки бургерів не винайшли виробники: з м’ясом, рибою, птицею, овочами та навіть солодкі «бутери» без котлет і салату.