Доставленням обідів у Дніпрі

Якщо немає часу відірватися від робочого процесу, а начальство вимагає закінчення проєкту, обід стає межею мрій. Але ж відомо, що швидкі перекушування бутербродами або іншим фастфудом негативно позначаються на здоров’ї. Кафе-ресторан Карусель & паб Bierstube вирішить завдання організації повноцінного харчування.

Відкрити меню (➠ у новій вкладці)

Тел.: +38 (050) 320-57-00

dostavka-biznes-lunch-karusel-1-min

Сервіс кафе-ресторану Карусель працює без збоїв. Зробити замовлення онлайн – це просто. Уже через найкоротший час гаряча та свіжа їжа в індивідуальних контейнерах підкріпить сили прямо на робочому місці.
Доставлення бізнес ланчів – послуга жадана та популярна. В “Каруселі” ми наповнюємо меню смачними та різноманітними стравами. Вартість обіду клієнти варіюють самі, замовлення залишають без відриву від роботи. Все інше ми беремо на себе.

Смачні та недорогі обіди в офіс – це комплекс страв, де є салати, супи, другі страви та напої. Хочеться чогось незвичайного? – Наш персонал виконає будь-яке побажання клієнтів.

Доставлення обідів від кафе-ресторану Карусель у Дніпрі – це зручно, вигідно та абсолютно безпечно. Для приготування ми використовуємо тільки свіжі продукти, тому будьте впевнені – ланч буде свіжим, ситним і дійсно домашнім.