Ірландський свято «День святого Патріка» в пабі «Bierstube»

Весна не перестає дивувати нас яскравими подіями: наближається День святого Патріка. У 2022 році ресторан «Карусель» та паб «Bierstube» знову готові вас дивувати і радувати в це веселе ірландське свято! Так що, для того, щоб незабутньо провести вечір вівторка та зануритися в атмосферу ірландських розваг, беріть своїх друзів, надягайте зелений ковпак, чіпляйте кленовий трилисник на одяг і мерщій до нас у паб славити Св. Патріка.

Спеціально до свята ми приготували веселе, п’яне — ЗЕЛЕНЕ пиво в нашому барі! Вважається, що відзначати це свято весело та шумно – хороша прикмета, і весь рік Вас буде супроводжувати вдача та фінансовий добробут! Ми вирішили, що Ваше улюблене крафтове пиво ТМ Bierstube гідно приєднається до кращих із кращих і тому варимо новий, унікальний сорт, покуштувати який ви зможете 17 березня з 19:00!

Відзначаємо день Св. Патріка! А це значить буде весело та:

  1. Зелене пиво рікою, зварене за спеціальним святковим рецептом.
  2. Святкова програма.
  3. Розіграш призів і подарунків.
  4. Додаткові призи від Jameson.
  5. Нове меню пивних закусок! Усе як Ви любите.

Поспішайте замовляти столики та тоді ви зможете побувати в Ірландії, навіть не виїжджаючи із Дніпра.

Замовлення столика: +38 (050) 320 57 00

Символ і традиції святкування Дня святого Патріка

Немає жодної людини, яка б не чула про популярне ірландське свято, на якому всі жителі одягаються в зелене, всюди зображений трилисник конюшини, по місту бігають лепрекони з горщиками золота, а ірландське пиво ллється рікою з кожного пабу. Так що це за свято? Це день пам’яті покровителя Ірландії – День святого Патріка. Історія походження набагато прозаїчніше, ніж традиції святкування. Як свідчить ірландська легенда, Святий Патрік приніс християнство на язичницький острів, а також вигнав усіх змій, а трилисник конюшини вважається символом через те, що нагадує хрест. Історія досить проста, але скільки ж сенсу та віри вкладають ірландці в цей день. Для них це національне свято, яке не обходиться без масштабних гулянь.

До заходу відомі світові пам’ятки підсвічуються зеленим світлом. У 2016 році в Єгипті «позеленіли» піраміди Гізи, в Австралії – Сіднейський оперний театр, в Італії – Пізанська вежа та Колізей, в США – знак «Ласкаво просимо» в Лас-Вегасі і Емпайр стейт білдінг в Нью-Йорку. Також «зеленіли» Ніагарський водоспад, статуя Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро й інші визначні пам’ятки. Так що там пам’ятки! Навіть Google позеленіє в цей день!

Як і де відзначають (святкують) День святого Патріка в Ірландії та Дніпрі

Святкування Дня святого Патріка стало популярним не тільки в країні волинки та пабів, а й по всьому світу. Правда, в Ірландії це — грандіозна подія, яка містить масові гуляння. У Дубліні стартує фестиваль, до якого приєднуються всі городяни в екстравагантних вбраннях, в різних частинах міста звучать духові оркестри та всюди панує атмосфера свята.

В Україні любителі повеселитися теж вшановують святого Патріка, хоч і не так масштабно. Як відзначають 17 березня в Дніпрі? Звичайно, фестивалів і народних гулянь не передбачається, але творчий колектив кафе «Карусель» знову готові вас дивувати своєю видовищною шоу-програмою, смачною кухнею. А головним атрибутом цього свята буде крафтове пиво власної пивоварні. Так що, якщо ви вирішили приєднатися до одного з найвідоміших свят у світі та відзначити його, то швидше замовляйте столик і цей веселий ірландський вечір залишиться у вас в пам’яті на все життя!