Де відсвяткувати День студента в кафе 25 січня в Дніпрі

Дискотеку в стилі 90 х замовляли? Тетянин день і закінчення локдауна необхідно відзначити по-повній! Затишна святкова атмосфера – танці та розваги!

“Карусель” пропонує відсвяткувати міжнародний День студента веселим заходом! На столі у вас виявиться найсмачніше пиво в окрузі, адже наш паб “Bierstube” буде працювати на максимум.

Уже у найближчий понеділок вітаємо всіх студентів, так що дзвони друзям і готуйся до залікової вечірці:

  1. Банкетний зал – Вечірка в стилі Disko 90-х (вініл крутить DJ Kolya Glad).
  2. Паб “Bierstube” – море Вашого улюбленого пива і в’яленого м’яса!

+38 050 320-57-00

Акції та знижки в кафе “Карусель” на День студента і Тетянин день в 2022 році

  1. Вітальне шампанське кожному гостю!
  2. Знижка на все меню -30% при замовленні келиха пива Bierstube!

Всі ми розуміємо, що два свята це краще, ніж одне. Тому Тетянин день – один з найулюбленіших свят наших студентів, а якщо вирішите святкувати в нашому ресторані, вас чекає:

  • смачне меню в нашому кафе;
  • море позитивних емоцій і позитиву.

Чекаємо на Вас 25 січня 2022 року на День студента / Тетянин день! Приходьте до «Каруселі» зі своїми близькими і рідними, з друзями або однокурсниками. Будемо раді всім!

Всесвітній День студента в зв’язці з нашими акціями повинен запам’ятатися вам надовго!

І коротко про саме свято:

У цей день в 1755 році був відкритий перший університет. Дату, коли необхідно відзначати День студента в Україні вибрали ближче до 1999 року. Проведення сучасного студентського дня трохи відрізняється від старих часів. По всьому світу це велике торжество, яке відзначають мільйони людей на різних континентах нашої планети. Якщо взяти, наприклад, Данію, у них в цей період часу дозволено пити слабоалкогольні напої, такі як пиво. Також португальські студенти починають вшановувати опівночі, збираючись біля пам’ятника короля Португалії.

Кожен учень ламає голову, що б придумати, як провести студентський день в місті. Деякі вибирають проведення часу з сім’єю. Інші беруть своїх друзів і їдуть по кафешках або в бар. Якщо ж ви ставитеся до другої групи, то у нас є чудова пропозиція!

День студента у 2021 році можете відсвяткувати у нас!