Де відсвяткувати День студента в кафе 25 січня у Дніпрі

Дискотеку в стилі 90 х замовляли? Затишна святкова атмосфера – танці та розваги!

25 січня 2022 року вітаємо всіх студентів: 3 вечірки одночасно! І лише Вам обирати формат свята! Тому телефонуйте друзям і готуйтеся до залікової вечірки:

  1. Банкетний зал – вечірка в стилі диско 90-х з 19:00.
  2. Зал “Lounge” – романтичний вечір при свічках.
  3. Паб “Birstube” – футбольна трансляція на великому екрані – “Найбільш легендарні голи в історії футболу, які потрясли весь світ” + море улюбленого пива та в’яленого м’яса!

+38 050 320-57-00

Акції та знижки в кафе “Карусель” на День студента і Тетянин день у 2022 році

Усі ми розуміємо, що три урочистості це краще, ніж одне. Спогади про студентські роки у кожного свої. Обирайте власний формат та бронюйте стіл у “Каруселі” вже сьогодні! Миру – світ, студенту – beer!

Карусель пропонує відсвяткувати День студента веселим заходом. На столі буде найсмачніше пиво, адже наш паб “Bierstube” працюватиме на максимум. На честь такого свята у програмі:

  1. Смачне меню у нашому кафе.
  2. Вітальний коктейль усім нинішнім та “студентам у душі”.
  3. Море позитивних емоцій та позитиву.
  4. Акції:
  • іменинникам –50% на алкоголь;
  • знижка на усі страви grill menu -30%.

Чекаємо на Вас 25 січня 2022 року на День студента / Тетянин день! Приходьте до «Каруселі» зі своїми близькими та рідними, з друзями або однокурсниками. Будемо раді всім!

І коротко про саме свято:

У цей день в 1755 році був відкритий перший університет. Дату, коли необхідно відзначати День студента в Україні вибрали ближче до 1999 року. Проведення сучасного студентського дня трохи відрізняється від старих часів. По всьому світу це велике торжество, яке відзначають мільйони людей на різних континентах нашої планети. Якщо взяти, наприклад, Данію, у них в цей період часу дозволено пити слабоалкогольні напої, такі як пиво. Також португальські студенти починають вшановувати опівночі, збираючись біля пам’ятника короля Португалії.

Кожен учень ламає голову, що б придумати, як провести студентський день в місті. Деякі вибирають проведення часу з сім’єю. Інші беруть своїх друзів і їдуть по кафешках або в бар. Якщо ж ви ставитеся до другої групи, то у нас є чудова пропозиція!

День студента у 2022 році можете відсвяткувати у нас!