Існує думка, що більшість людей, що народилися взимку, не люблять відзначати власні дні народження. На доказ називають суворий холод, відсутність зелені та неможливість провести час весело. Але це помилка, адже зима – ідеальний час для найвеселіших свят. По-суті вся зима – це низка розваг: спочатку – грудневі снігові забави, потім – новорічні канікули та Різдво! Шикарне торжество для іменинника стане ще одним приводом відмінно провести час.

Як відзначити день народження взимку у Дніпрі

Варіантів організації свята неймовірно багато:

  1. Відправитися в заміський будинок або на дачу. Шашлики, лазня, сауна, катання на лижах і в санках зроблять свято незабутнім.
  2. Відправитися в боулінг чи кінотеатр. Чому б і не влаштувати собі вечірку в стилі «дівич-вечір» або «парубочий»?
  3. Орендувати зал кафе. В цьому випадку іменинник отримує масу переваг і може відсвяткувати свій день так, як нікому й не снилося.

Оренда кафе – ідеальний спосіб повеселитися від душі і не забивати собі голову приготуванням їжі, меню, прибиранням. Розмірковуючи, де можна відзначити день народження взимку, зверніть увагу на кафе – ресторан «Карусель». Шикарне меню, різноманітні закуски nf напої стануть приємним доповненням вечора. А при бажанні можна здорово відтягнутися в пабі “Bierstube”, влаштувавши грандіозну вечірку.

І ось вже точно не варто замислюватися, як відзначити 30-35 років взимку дівчині або чоловіку. У нашому кафе-ресторані гостей чекають найкращі страви, найякісніше обслуговування і виконання всіх бажань. Ми пропонуємо відсвяткувати дату блискуче, зробити свято незабутнім і веселим.