Осінь буває різною – нудною або веселою, теплою чи холодною. Але якщо день народження припадає саме на осінь, ця пору року завжди буде радісною та щасливою. Кажуть, що люди, які народилися восени, краще розуміють красу і цінують її в усіх проявах. Наприклад, з них виходять найкращі гурмани і цінителі хороших напоїв. Саме тому іменинники намагаються зробити стіл не просто ситним, але воістину чудовим.

Як можна відсвяткувати день народження восени у Дніпрі

Що робити у свій день народження? – Радіти! І неважливо, скільки виповнюється – 16 або 50 років, це свято, яке завжди буває «раз на життя» і тому провести його потрібно саме так, як хочеться. І не варто звертати увагу на «слід-потрібно-треба», у свій день народження кожен вирішує, чого він бажає, і де буде святкувати урочистість.

Думаючи, як і де відсвяткувати (провести) день народження восени, обирають кафе. І не просто «якесь кафе», а «Карусель». Чому саме цей заклад у Дніпрі заслуговує на увагу:

  • відмінне і різноманітне меню догодить усім, включаючи сироїдів, м’ясоїдів, веганів і фріганів;
  • шикарний вибір десертів порадує ласунчиків;
  • ідеальне обслуговування не викличе нарікань;
  • три зали та літній майданчик для компаній будь-якого розміру плюс паб “Bierstube” – ідеальне рішення для святкування дня народження восени.

Якщо вдасться хороша погода, столи накриють на повітрі. Посидіти під шатрами, випити крафтового пива, соків, закусити відмінними м’ясними делікатесами – це чи не те, про що мріє кожен іменинник?