Дитина підросла і ось їй виповнюється 11, 12 або навіть 16 років! Звичайно, на свято вона запрошує таких же активних і цілеспрямованих підлітків. Доведеться добре подумати, де і як відзначити урочистий день, чим здивувати досвідчених і майже зовсім дорослих гостей.

Де можна відзначити день народження підлітка у Дніпрі

Варіантів вечірки безліч. наприклад:

  • піжамна вечірка будинку;
  • боулінг в закладі з орендованої на тривалий час доріжкою;
  • виїзд на природу або в заміський будинок, але тільки якщо дозволяє погода і час.

І, звичайно, залишається класичний варіант заходу – кафе-ресторан. На користь цього варіанту висловлюються більш 68% батьків:

  1. Усі дітлахи в одному місці. Підлітки не розбредуться по берегу, ніхто не потрапить у неприємну історію.
  2. Організацію меню та прибирання бере на себе персонал кафе. В цьому випадку святковий стіл – не “головний біль” господині, а приємна “проблема” команди кухарів. Їм доведеться думати, чим і як здивувати підлітків.
  3. Можна оформити зал у будь-якому стилі, підготувати масу конкурсів або викликати аніматора.

Обдумуючи, де відзначити день народження дитини 10-16 років, варто звернути увагу на кафе-ресторан «Карусель». Шикарний заклад проводить яскраві вечірки, якими залишаються задоволені гості різного віку. Справа батьків – обговорити меню, замовити свято відповідно до побажань дитини. Усе інше команда бере на себе.

У нашому кафе-ресторані є 3 зали і літній майданчик – усе, щоб влаштувати вечірку і відсвяткувати день народження дитини 11-12 років, та старше. Підлітки проведуть час весело, в цілковитій безпеці і, якщо потрібно, під наглядом пильних батьківських очей.

Порадуйте іменинника, адже день народження буває лише раз на рік і кожен раз – єдиний у житті! Нехай свято пройде не просто весело, але і стане одним з найкращих, а команда кафе-ресторану «Карусель» допоможе організувати торжество на найвищій якості і зовсім недорого.

Який зал підійде для святкування підліткового дня народження?
📍 Для підліткового дня народження на 20-40 осіб підійде лаунж-зал, для 50-70 осіб - банкетний зал. Для більшої кількості гостей потрібен паб або літня тераса.
Чи є безкоштовне паркування для гостей?
✅ Так, звичайно! На території кафе "Карусель" є безкоштовне паркування на 20 автомобілів, що дозволить гостям спокійно святкувати день народження.
Чи є обмеження на мінімальну суму замовлення?
💰 Ні, кафе "Карусель" не сприймає ніяких обмежень на суму мінімального замовлення для Вашого свята.