При відвідуванні ресторану або кафе крім різних страв і перекусів гості обов’язково замовляють напої. Але якщо традиційні кави, чай або соки набридли, а також немає бажання пити звичний алкоголь, можна замовити коктейлі. Завдяки різноманітному складу і суміші добре гармонуючих один з одним інгредієнтів виходить зовсім незвичайний і дуже приємний смак напою.

коктейли-потом удалить) (3)
коктейли-потом удалить) (2)
коктейли-потом удалить) (1)

Найкращі коктейлі в барі кафе “Карусель”

У «Каруселі» гості знайдуть окремий бар з незвичайними коктейлями, котрий готує прямо на очах у гостей наш бармен. Щоб дізнатися вартість і вибрати відповідний можна подивитися окреме меню коктейлів. Тут вказано розмір порції та перераховані всі інгредієнти, тому кожен гість може замовити алкогольний або безалкогольний на свій смак.

Замовити коктейлі з барної карти можна за наступними приводами:

  • зустріч давніх друзів;
  • святкування Дня народження;
  • сімейна урочистість;
  • побачення закоханих;
  • корпоративи;
  • відпочинок в спекотний день;
  • просто приємно проведений вечір.

Цей напій сам по собі може прикрасити ваш вечір і дозволить розслабитися і налаштуватися на спілкування і відпочинок. Прохолодні безалкогольні прекрасно втамовують спрагу в спекотний день. У барній карті можна вибрати прохолодний напій на будь-який смак.

Коктейльна карта “Каруселі”

Коктейлі у Дніпрі

Якщо хочете спробувати популярні коктейлі, то наш бар кафе-ресторану «Карусель» готовий запропонувати великий вибір всіляких варіантів. При цьому ціна коктейлів у барах Дніпра не завжди прийнятна, чого не можна сказати про наш заклад. Кожен зможе вибрати відповідний за вартістю і смачний варіант із запропонованого великого асортименту напоїв.

У нас ви знайдете алкогольні та безалкогольні варіанти одного і того ж коктейлю, наприклад, Мохіто, Піна Колада, Космополітен. Також попитом у відвідувачів користуються Дайкири, Маргарита, Мартіні Драй і Куба Лібре.

Перевагою нашого закладу є великий вибір місць, де гість може насолоджуватися обраним напоєм. Це може бути приємна півтінь і прохолода літньої тераси, затишна атмосфера бару, шикарний інтер’єр лаунж-залу ресторану або банкетний зал. Ми завжди раді гостям і приймемо вас на вищому рівні.