Банкетне меню в кафе “Карусель”

Банкетне меню – така ж невід’ємна частина заходу, як і місце, де воно проводиться. Усі страви повинні бути свіжими та підпадати під смакові побажання запрошених. У нашому меню великий вибір м’ясних і рибних страв на банкет, традиційних і екзотичних салатів, оригінальних закусок, в тому числі під пиво (надаємо хороший бар). До речі, при бажанні замовник може за додаткову плату розливати власний алкоголь. Список їжі в нашому ресторані складається зі звичайного меню, можливе корегування розміру порцій, але в цілому з наповненням можна ознайомитися прямо на сайті.

банкетное меню

На додаток до поданого вище банкетного меню на свято можна вибрати будь-які страви та напої з основного меню закладу.

Ми запропонуємо найкращі страви від шеф-кухаря й найпопулярніші і апетитні страви всіх кухонь світу. Ви зможете спробувати холодні та гарячі закуски, салати на будь-який смак, незвичайні десерти, а для найвибагливіших гурманів ми підготували особливі страви. Широкий вибір закусок з банкетного меню в ресторані європейської кухні Дніпра не залишиться без вашої уваги. Це означає що:

  1. Ніхто голодним не піде, їжі вистачить кожному!
  2. Алкогольні напої різних видів порадують гостей (банкетне меню для бару також враховано).
  3. І що найголовніше – ви легко й точно контролюєте свій бюджет, так як ціни прийнятні.

Хочете вибрати банкетне меню в ресторані з приємними цінами? Двері “Каруселі” завжди відкриті для вас; хорошу ціну та відмінний настрій ми вам гарантуємо!

Зверніться до наших адміністраторів для більш детальної інформації: +38 050 320-57-00

Пожалуйста, заполните форму и мы свяжемся с Вами для подтверждения бронирования