пиво по баварским рецептам в днепре

Найсмачніше крафтове німецьке пиво у “Bierstube”

У Німеччині існує безліч сортів пива, які стали відомі у всьому світі. Багато беруть за основу рецептуру приготування та намагаються відтворити хоча б схожий смак. І це не дивно, адже німецькому пиву вже понад тисячу років. Перші спогади в історії про цей напій датуються 736 роком, а в 1516 році вийшов спеціальний закон “Про чистоту пива”, в якому було зазначено, що пивоваріння можливо тільки з солоду, хмелю, дріжджів й води.

светлое немецкое пиво lager на разлив в днепропетровске

В Україні придбати якісне крафтове німецьке пиво досить нелегко. Тому пивоварня пабу “Bierstube” доклала максимум зусиль, щоб серед всіх видів розливного з’явилося ще й німецьке пиво за приємною ціною. Довелося попрацювати на славу, щоб здивувати всіх своїх гостей традиційним баварським напоєм:

  • запахом свіжого хмелю;
  • приємним смаком з легкою гіркуватістю;
  • кольором стиглої пшениці.

Щоб дізнатися, скільки коштує німецьке пиво, вивчіть меню й зробіть правильний вибір. Хмільний напій з істинно німецьким характером подобається шанувальникам класичного пива гармонійним смаком, особливою хмільною гіркуватістю і приємним яскраво вираженим ароматом.

У нашому пабі Ви можете купити дороге німецьке пиво, яке варять для вас кращі пивовари, використовуючи багатовікові перевірені рецепти, що пройшли декілька поколінь. У його складі лише натуральні інгредієнти без додавання хімікатів, тому вартість відрізняється від банкової а пляшкової продукції. Але спробувавши хоча б один раз баварське розливне пиво Bierstube Ви полюбите його по-справжньому і повернетеся до нас неодноразово.

Воістину добре недороге живе німецьке пиво в Україні ви можете знайти в пабі “Bierstube”.


Найкраще німецьке світле пиво

Пшеничне завжди було популярним серед любителів хмільних напоїв. У пабі “Bierstube” ви зможете повною мірою насолодитися смаком та ароматом гарного лагера родом з Баварії.

Це пиво низового бродіння золотистого кольору з істинно німецьким характером — преміальний сорт лагера, який має гармонійний смак, характерну хмільну гіркоту та приємний яскраво виражений хмільний аромат. Його високо оцінюють справжні цінителі класичних сортів.

купить немецкое пиво

Рецепт німецького пива Bierstube:

  • вода питна підготовлена;
  • солод ячмінний світлий;
  • солод ячмінний світлий карамельний;
  • хміль;
  • дріжджі пивні.

Зміст сухих речовин у початковому суслі — 12,0%

Вміст спирту — не менше 4,0%


Купити кращий світлий lager у Дніпрі ви можете в пабі “Bierstube” за доступними цінами. Встигніть забронювати столик на найближчі вихідні або дні пивних акцій.


Відгуки про розливне німецьке пиво