купить чешское пиво

Придбати найсмачніше крафтове чеське пиво в “Bierstube”

Гарне чеське живе пиво по праву вважається одним з кращих у світі та придбати такий напій з ячмінного солоду можна не в кожному пивному ресторані України. А все через те, що технологія та рецептура його приготування підвладна не кожній пивоварні. Паб Bierstube вдосконалюється кожен день та береться за найскладніші рецепти, щоб порадувати своїх гостей якісним напоєм. Повний асортимент закладу досить широкий та різноманітний, але варто звернути увагу на чеське світле.

Ми звикли вважати “пивними” країнами Ірландію або Німеччину, але Чехія також не відстає від виготовлення та споживання пива високої якості.

Не питайте, скільки коштує чеське пиво, а сміливо робіть замовлення. Насолоджуйтеся по-справжньому якісним хмільним напоєм від кращих пивоварів. Крафтове розливне пиво Bierstube виготовляється з натуральних інгредієнтів: питної води, світлого ячмінного солоду, хмелю і пивних дріжджів. І ніяких шкідливих ароматизаторів, тому ціна на чеське пиво в “Каруселі” трохи вища, ніж на баночну або бутилочну продукцію. Але це варто того, щоб його спробувати, адже ми використовуємо класичні рецепти, подаровані майстрами і перевірені роками.

Історія чеського крафтового пива стверджує, що виготовлення пінного напою почалося ще з моменту проживання там кельтів. А ось офіційною датою початку пивоваріння вважається 1088 рік. Рецептура збереглася до наших днів, а це значить, що всі, хто спробує справжнє чеське пиво в пабі Bierstube, зможе насолодитися класичним світлим сортом пива низового шумування, яка виробляється переважно з ячмінного карамельного солоду.

Особливості світлого чеського живого пива:

  1. Знижений вміст алкоголю, а це значить, що його можуть вживати навіть жінки.
  2. Багатий складний букет солоду, який не залишить байдужим навіть завзятого пивного критика.
  3. Насичений оксамитовий смак занурить в атмосферу старої Чехії.
  4. Приємний посмак з легкою гіркуватістю буде завершальною ноткою прекрасного вечора.

Розливне світле чеське пиво у Дніпрі

Чеський алкоголь дійсно хороший, але краще у ньому — це пиво. Оскільки ми звикли пити тільки якісні напої, пляшкове вже відходить на другий план, а популярністю користується барне розливне. Кафе “Карусель” пишається тим, що пропонує своїм гостям найкраще чеське пиво, тому що наші пивовари використовують тільки натуральні інгредієнти.

Краща пивоварня Дніпропетровська — Bierstube — завжди відкрито ділиться рецептами за якими виготовляє напої та ось рецепт чеського світлого пива:

  • вода питна підготовлена;
  • солод ячмінний світлий;
  • хміль;
  • дріжджі пивні.

Як бачимо, складові пінного досить прості та натуральні, особливий смак й аромат виходить якщо правильно співвіднести пропорції.

Приходьте в паб Bierstube, щоб насолодитися легким ароматом і насиченим смаком!


Відгуки про розливне чеське пиво

Які особливості смаку чеського світлого пива у пабі “Bierstube”?
По-справжньому оксамитовий смак і приємний посмак з легкою гіркуватістю. Не пошкодуєте, що спробуєте!
Скільки градусів у розливному чеському світлому пиві?
У чеському світлому пиві у "Bierstube" не більше 6 градусів. Легко п'ється та підходить кожному!
Який термін придатності чеського світлого пива?
Термін придатності всіх сортів нашого живого та справжнього пива – 14 днів.