пиво на виніс дніпро

Де можна купити розливне крафтове живе пиво у Дніпрі

Не потрібно їхати до Чехії або на фестиваль до Німеччини, щоб нарешті спробувати смачне темне або світле пиво з багатовіковою історією. Якщо ви той самий любитель цього напою, який відрізняє ель пшеничний від чеського світлого – вам замовлена ​​дорога до Bierstube у Дніпрі! Бірштубе – це знахідка для поціновувача пива на Перемозі.

Зайдіть в більшість ресторанів міста та подивіться в алкогольне меню, яке з них пропонує виключно хороше крафтове пиво на розлив? Максимум, який вам зможуть запропонувати, це звичайні сорти масового виробництва, в них немає нічого унікального. У ресторані часто є можливість замовити дороге пляшкове пиво, але який сенс витрачати на нього гроші, якщо існує спеціальне пивний заклад, де можна спокійно попити пиво та відпочити?

Купити найнатуральніше пиво

Ресторан — пивоварня Bierstube – заклад, створений з любов’ю до розливного пива та розумінням реальної цінності цього продукту. Яке розливне пиво найсмачніше? На цей момент, за власною рецептурою виробляються такі класичні сорти в меню пивного бару Бірштубе:

  • Пшеничний ель – світле крафтове пиво, зварене з додаванням апельсина. Він надає йому легко відрізняємі смакові нотки.
  • Чеське світле – не дивлячись на колір, його легко відрізнити від пшеничного пива за яскраво вираженим смаком ячмінного солоду. Він додає пиву приємну гіркоту.
  • Німецьке світле – сорт пива на основі 2-х видів ячмінного солоду: світлого та карамельного; тільки відомі німецькі пивні ресторани Європи можуть похвалитися таким оригінальним сортом, а тепер це пиво є і в Україні;
  • Ель ірландський червоний – а цей сорт вже родом з Ірландії; він має історію довжиною в 7 століть та доступний в XXI столітті; напівтемне смачне пиво верхнього бродіння, що складається з 3-х видів солоду – має червоний колір що запам’ятовується та приємну смакову особливість: гіркота + кислинка.
  • Портер – класика Англії з відмітним темним видом; 4 види солоду, в тому числі карамельного, надають пиву солодкуваті нотки; це сорт, який намагаються виготовляти в різних пивбарах, але зважаючи на складну технологію вдається це не всім. А ось у нас в ресторані з цим відмінно справляються!
  • Чорне пиво Black Sigh – унікальне для України пиво, аналогів якому немає за якістю та рецептурою!

Найкращий пивний ресторан Дніпра

pivo-biestube-bokaly-bezlimit

Щоб називатися кращим рестораном потрібно мати на це вагомі причини. Як мінімум 6 причин — сортів вже відомі. Але наше пиво не просто відрізняється смаком; воно відрізняється складом. Вода, солод, хміль, дріжджі і крафт – нічого зайвого.

У нашому пивному барі напій живе по-справжньому: ми не пастеризуємо та не фільтруємо його. Натуральність у всьому – наш головний девіз!

Правда є одне «але»: справжнє свіже пиво живе недовго. По-перше, воно користується великою популярністю, по-друге, термін придатності всіх сортів всього — 14 днів. Краще живе крафтове пиво не може перебувати в кегах довше, тому що просто зіпсується та ні про яке «живе» після цього мови бути не може. Здорово ж, що у Дніпрі можна купити елітне крафтове пиво, ще й за доступними цінами.

Які види крафтових напоїв є у "Bierstube"?
Зараз у наявності такі сорти: чеське світле, німецьке світле, Портер, ірландський та пшеничний елі та Black Sigh пиво.
Яке пиво найсмачніше?
Залежить від того, який смак Вам до вподоби. Якщо віддаєте перевагу гіркоті, то німецьке, чеське та ірландський ель будуть Вам до душі. Якщо любите солодкуваті нотки – однозначно Портер!
Який термін придатності крафтового пива?
Термін придатності всіх сортів нашого живого та справжнього пива – 14 днів.

Хто придумав наше пиво Bierstube

Усі рецепти нашого хмільного напою унікальні. За пивоваром ми вирушили до Чехії, де знайшли Чоба – спадкового ремісника в пивоварінні. Його сім’я поколіннями вигострювала технології та передавала секрети своїм нащадкам. Нам же вдалося ці секрети дізнатися. Чоб приїхав до Дніпропетровська, щоб налагодити виробничий процес. Але на сучасному етапі одного пивовара-майстра та його українських учнів недостатньо. Ми придбали спеціальне обладнання фірми BlonderBeer для обмеженого виробництва партій пива. Краща пивоварня – це симбіоз вікових знань, сучасних технологій та натуральних компонентів. Пивне меню після цього поповнилося якісними сортами хмільного напою!

Як придбати пиво в ресторані

Оцінити наші особливі сорти пива можна:

  • прямо в пабі (на 2-му поверсі кафе «Карусель»);
  • в теплий період року — на літньому майданчику;
  • на виніс (1 поверх — вихід на алею бульвару Слави).

У «Каруселі» приємно відпочивати компанією друзів й дегустувати відразу всі сорти.

Купити пиво на виніс. Для тих, хто не затримається в гостях, замовити крафтового пиво можна з собою. Воно ж подається прямо в ресторані. Відмінність полягає лише в мобільності. Весь Дніпро може насолоджуватися недорогим крафтовим пивом з Бірштубе!